Dvacátý třetí den měsíce prosince

23. prosince 2011 v 21:24 | J. |  Názory
Ehm.
I bylo jedno předrahé dítko, se kterým blog odmítal spolupracovat.

~Nehledě na to, že můj otec právě cvičí nové repráky tvrdým metalem.~

Stalo se to tak, že jsem si v neděli, v pondělí a úterý ruce mohla upsat, jen abych stvořila jednu thrilerrovou povídku, čtyři kapitoly s prologem a epilogem, šestnáct popsaných stránek ve Wordu čítajících šest tisíc třistačtyřicetsedm slov a třicet jedna tisíc devětsetosumdesátčtyři znaků bez mezer.

~A nyní náš dům zní ve stylu AC/DC - Hells Bells. Den před Štědrým dnem.~

Ano, tušíte správně.Vánoční povídka, hurá. I když, ona příliš Vánoční nebude. Nejenže nebude mít žádný Vánoční motiv jako minulé Oko za oko, zub za zub, ke všemu ještě nebude obsahovat ani zmínku o slashi či čemkoli tomuto žánru podobnému a navíc zde nebude žádná zmínak o sexu jako takovém. Čili zcela asexuální. Divím se, pokud to bude vůbec někdo číst.
Možná se to bude i zvláštním způsobem zobrazovat, jelikož blog.cz mi to již teď, předpřipravené, čekající na zveřejnění od zítřejších deseti hodin, ukazuje ve velmi pofiderním stylu. No, uvidíme.

~AC/DC neustává. Shoot to Thrill.~

Inu, zakončeme to. Po této zvláštní, asexuální povídce bude následovat bůhvíkolikatikapitolová povídka ve stylu Naruto, již dlouho psaná a možná dokončená, a pravděpodobně díl Vipery či jednorázová povídka pro Jane. Ano, jsem schopna takových obětí.

~Kdo si tu taky neuvědomuje, že zítra je Štědrý den?~

Pár postřehů z dnešního dne.
Při neustálém poslouchání zpráv o pohřbu našeho velectěného pana prezidenta jsem zažívala rozpory a dilemata mezi dvoumi duševními stavy - potřeby plakat a potřeby jít na záchod. Měla bych něco s mým zažívacím traktem provést, poslední dobou dosti pofiderně funguje. Možná to bude mícháním čočkové polívky s pojídání banánů, pomerančů, kiwi, jablek a cukroví. Možná.

VESELÉ VÁNOCE VŠEM!

Geniální Lan
Zlomyslný Agent eL
Voldemort
Lenny
BubuzGayklubu
Bůh
Lan-chan
Vřelé pozdravy od všech mých osobností♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 17:04 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama