Názory

Just travelling in time and space

17. srpna 2012 v 2:15 | J.
~~~
To by bylo jen tak na úvod.
Takže, zdravím. Tenhle článek už plánuji napsat několik dní, ale nechtělo se mi s ním začínat dříve, než sem hodím nový design. Bez něj by to totiž nemělo takový grády, atmosféru a navíc, snad by to ztratilo i smysl.
Okie~dokie, určitě někomu z vás visí v očích otázka, co je to za úžasné a na první pohled geniální muže na novém designu. (Tomu, kdo takovou otázku nemá, připisuji miniaturní bodík, za který může nasledně vyhrát možnost pokračování ve čtení tohoto příspěvku.) Inu, tito muži nejsou tak docela muži. Vlastně jsou jedním a tím samým čl~... osobou. Zaseknutí se u slova člověk je zcela správné, jelikož tento muž není člověk. Je to Pán Času. Poslední z vyhynulé geniální rasy. (Prosím, odpusťte si nejapné poznámky typu "Když byli tak geniální, proč vyhynuli?") Dvě srdce, dvanáct regenerací, a tak dále, kdo chce vědět, co pořádně Pán Času je, nechť si to najde na Googlu.
(Mimo to, že jsou jednou a tou samou postavou Pána Času, jsou také Christopher Eccleston, David Tennant a Matt Smith.)
Důležitý je tento Pán Času. Náš milovaný, úžasný Doktor. Doctor WHO.
Mimozemšťan brázdící věčné vlny času i prostoru ve své zbožňované stařičké TARDIS, to jest ta policejní budka nad menu. A hlavní postava britského seriálu Doctor WHO.
~~~
K seriálu Doctor WHO mě dovedly spolužačky. Zatím co já si před pár měsíci platonickým způsobem lámala hlavu se Sherlockem, vzdychala nad Benedictovými dokonalými lícními kostmi a Martinovým perfektně zahraným sladkým Watsonem, ony se propadaly do stejné eufórie právě s Doktorem. Samozřejmě, seriály jsme si předhazovaly navzájem. Doktor je na stejné mentální rovině jako Sherlock, dovolím si říct, že má možná o několik desítek IQ navíc, tudíž jsme si navzájem předhazovaly jejich přednosti, vtipné scény ze seriálů, společníky. Uběhl duben, květen, polovina června a spolužačky, respektive M., měly Sherlocka již nakoukaného, takže byla řada na mě. Jenže, jim se to řekne! Sherlock má dvě série po třech dílech! Doctor WHO má šest sérií po třinácti, většinou spíš po čtrnácti, jednu dokonce po devatnácti dílech! Samozřejmě, počítám-li obnovéné série, co se týče i klasických, dotýkáme se asi až třicetidvou sérií.
A to se mi tedy stahovat nechtělo. Nakonec jsem, téměř pod výhružkami předposlední týden v Červnu, popadla osmigigovou Flashku a vrazila ji do ruku Š., aby mi tam nějaké série nahrála. Vlezla se tam jedna série a polovina druhá.
Zatvrzele jsem vydržela až do 27. června, kdy jsem si konečně pustila první sérii obnoveného Doctora. A nestačila jsem zírat. Sotva jsem zalapala po dechu a první série proběhla v televizi před mýma očima jako nic. Naprosto jsem se do ní zažrala a zcela paradoxně si zamilovala Devátého Doktora. A samozřejmě kapitána Jacka Harkneese.
 
Doctor: "Víš, jak dlouho můžeš lítat  vesmírem, aniž bys narazila na Zemi?"
Rose: "Pět dní? Nebo to je jenom než nám dojde mlíko?"
Doctor: "Ze všech druhů z celého vesmíru musí být zrovna z krávy."

Když ve třináctém díle regeneroval, něvěděla jsem, co čekat, takže slzy nebyly na místě. Chvíle, a před očima se mi zhmotnil David Tennant, Desátý Doktor. Jelikož jsem měla pouze asi čtyři díly druhé série, nezbylo nic jiného, než stahovat. A tak, já, zatvrzelý, ehm, 'nestahovátor', jsem stahovala díly dnem i nocí. Dokončila jsem druhou a začala třetí a pak čtvrtou. Díly ubíhaly a s nimi rostlo nadšení, závislost i platonická láska k Tennantovi. Jeho geniální herectví mě naprosto uchvátilo a ve chvíli, kdy se na scéně objevil John Simm alá Master, mé slasherské srdíčko zaplesalo štěstím. Dokonalý protějšek, dokonalý protiklad!
 
Prezident USA: "Politika prvního kontaktu byla stanovena radou bezpečnosti v roce 1968 
a vy jste ji prostě ignoroval!"
Master: " No, vy víte jaké to je, nová práce a všechno to papírování. Myslím, že je zapadlá za gaučem,
hledal jsem ji a našel jsem pero, bonbón, jízdenku a... Znáte moji manželku?"


Zkrátka dokonalý čas pro to, aby se Doktor stal mou srdeční záležitostí. Vše klapalo jak na drátkách, srdcervoucí konec druhé série, třetí série a její tragický konec, kdy mi bylo ouzko pouze proto, že Master umřel. Pak přišla čtvrtá série s ní Donna Noble. Úžasná zrzka, na které se mi líbilo nevíc, že s Doktorem byli pouze přátelé. (Skutečně, po Rose a Marthě osvěžující změna.) Zrovna v tu dobu se produktivní scénáristický tým Russela T. Daviese loučil se seriálem, tudíž čtvrtá série se protáhla a stala se skutečně velkolepou! Občas si End of Time a návrat i skon Mastera pouštím stále dokola. Och ano, End of Time. Konec času a konec Desátého Doktora. Kdykoliv si pustím konec End of Time, spolu s pohledem na smutného Davida a jeho "I don't want to go.", spustí se mi slzy. Pravidelně. Stále. Pořád. A k tomu ta hudba.


Na konec čtvrté série jsem se vyloženě netěšila a chvíli jsem váhala, zda-li si pustit pátou a nějak přežít jiného herce místo Tennanta. Popravdě, váhala jsem pět minut, než jsem se o půl jedenácté v noci otočila s prsebných pohledem na otce a otázkou "Zkusíme první díl pětky?". Zapnula jsem první díl a bylo to. Geniálně šílený Jedenáctý Doktor. Geniálně šílený Matt Smith. Krásná Amy Pond a milý Rory Williams. Rory. Nemohla jsem se rozhodnout lépe. Ačkoliv někde v koutku duše stále postrádám Tennanta, Matt Smith ho nahradil dokonale. Jeho schopnost zahrát bravurně s mladistvou tváří starého devětsetletého (neřku-li tísíciletého) Pána Času,... ono se to u herců Doktora asi nějak dědí. Zkrátka je úžasný a skvělý a ačkoliv si stále trvám na tom, že lepší než Tennant není, nahradit ho dokázal více než dobře. Ale to se opakuju.
Pátou sérii jsem slupla ani nevím jak a chutnala dokonale. Ty díly jsou po herecké, režisérské i scénáristické stránce zkrátka brilantní. To se kormidla ujal Steve Moffat a jeho tým, též známý jako scénárista Sherlocka. Poslední centurion, Pandorika, River a vše ostatní, zkrátka perfektní.
Pět sérií jsem zmákla za necelý měsíc. Šestou jsem dokoukala až teď v neděli. Ano, ano, olympíjské hry. Jak nudná to záležitost. Ale když si chcete užít Doktora pěkně v leže u televize (napojené na počítač, ze kterého vše přehráváte), musíte si počkat.
Šestá série. Geniální. Brilantní. Perfektní. Díly bez chyby. Doktor úžasný. Amy úžasná. Asi miluju Roryho. Mels, vlastně Melody Pond, vlastně Dr. River Song, vlastně paní Doktorová. Živá TARDIS, druhý Doktor, čtyřicetišestiletá Amy, historie odehrávající se v jednom okamžiku. Fantazie.
Doktor se stal mou srdeční záležitostí. Sherlock, ačkoliv brilatní a geniální, se kroutí kdesi v koutku mysli úplně bokem. Anime, cokoliv se kroutí kdesi v koutku mysli. Ano, je čas na Doktora.
Nový slashový pár. Master a Doktor. Geniální Páni Času. Dokonce jsem na to našla i povídky. Slovenské. Díky, Merope.
Kapitán Jack Harknees. Tvář z Boe. Zlý vlk a Rose Tyler. Martha Jones, Donna Noble, Amy Pond a Rory Williams. Dalekové, Sleetheni, Tenzy, Judooni, Sontharané.
Brilatní.
Dokonalé.
Čekám na sedmou sérii.
( A třetí sérii Sherlocka, samozřejmě.)

Vážně šílená J.
Naprostá WHOvianka.

~~~
P.S.: Máme s M. na Animefest připravené perfektní cosplaye. Respektive budeme mít připravené.
FEAR US. And DON'T BLINK!

~~~
Jo, a zminila jsem se, že v tomto článku bude hodně moc spoilerů?

Dvacátý třetí den měsíce prosince

23. prosince 2011 v 21:24 | J.
Ehm.
I bylo jedno předrahé dítko, se kterým blog odmítal spolupracovat.

~Nehledě na to, že můj otec právě cvičí nové repráky tvrdým metalem.~

Stalo se to tak, že jsem si v neděli, v pondělí a úterý ruce mohla upsat, jen abych stvořila jednu thrilerrovou povídku, čtyři kapitoly s prologem a epilogem, šestnáct popsaných stránek ve Wordu čítajících šest tisíc třistačtyřicetsedm slov a třicet jedna tisíc devětsetosumdesátčtyři znaků bez mezer.

~A nyní náš dům zní ve stylu AC/DC - Hells Bells. Den před Štědrým dnem.~

Ano, tušíte správně.Vánoční povídka, hurá. I když, ona příliš Vánoční nebude. Nejenže nebude mít žádný Vánoční motiv jako minulé Oko za oko, zub za zub, ke všemu ještě nebude obsahovat ani zmínku o slashi či čemkoli tomuto žánru podobnému a navíc zde nebude žádná zmínak o sexu jako takovém. Čili zcela asexuální. Divím se, pokud to bude vůbec někdo číst.
Možná se to bude i zvláštním způsobem zobrazovat, jelikož blog.cz mi to již teď, předpřipravené, čekající na zveřejnění od zítřejších deseti hodin, ukazuje ve velmi pofiderním stylu. No, uvidíme.

~AC/DC neustává. Shoot to Thrill.~

Inu, zakončeme to. Po této zvláštní, asexuální povídce bude následovat bůhvíkolikatikapitolová povídka ve stylu Naruto, již dlouho psaná a možná dokončená, a pravděpodobně díl Vipery či jednorázová povídka pro Jane. Ano, jsem schopna takových obětí.

~Kdo si tu taky neuvědomuje, že zítra je Štědrý den?~

Pár postřehů z dnešního dne.
Při neustálém poslouchání zpráv o pohřbu našeho velectěného pana prezidenta jsem zažívala rozpory a dilemata mezi dvoumi duševními stavy - potřeby plakat a potřeby jít na záchod. Měla bych něco s mým zažívacím traktem provést, poslední dobou dosti pofiderně funguje. Možná to bude mícháním čočkové polívky s pojídání banánů, pomerančů, kiwi, jablek a cukroví. Možná.

VESELÉ VÁNOCE VŠEM!

Geniální Lan
Zlomyslný Agent eL
Voldemort
Lenny
BubuzGayklubu
Bůh
Lan-chan
Vřelé pozdravy od všech mých osobností♥

Zase tak trochu Psychopatů Ráj

19. srpna 2011 v 22:12 | Neznámá J.
"Do prkýnka dubovýho, už jsem vyšla ze cviku!"

Zkoušela jsem jakýsi nový design po dlouhé chvíli. Inu, blog.cz se za dobu mé nečinnosti značně změnil. Jsem z toho vedle ještě víc, než předtím.

Takže mí milí, tohle rozhodně neznamená nějaký velký návrat! Možná se nad sebou zamyslím a pokusím se, jenže teď tomu prd rozumím, víte? Ono se řekne "Dělá designy, zůstane jí to na furt." Jasně, mě to zůstane, ale blog.cz a jiné servery nezůstanou! To tak ale bejvá, když jste lemra líná a koukáte furt na andor.
Ale nebyla jsem tak sprostá, že bych nepsala. Psala jsem. A nápady mám. Ale ručičky jsou lenivé.

Neznámá J.

Happy New Year to All!

1. ledna 2011 v 0:01 | Laňule
Ať je rok 2011 stejně dobrý, jako rok 2010.
Stejně, jako rok 2009, mi přinesl rok 2010 spoustu zážitků.
Lásky.
Radosti.
A štěstí.

HAPPY NEW YEAR, MY READERS!

Jou, jou,...

23. prosince 2010 v 21:36 | Laňule
OZO,ZZZ
Can you know what is this? No, you cannot :3

Nebo by jste možná(!) mohli tušit, ale bůh ví, že ne. Yes, Laňule je tady, zpět, a řádí! A chystá pro vás VÁNOČNÍ POVÍDKU! Yea! O_______o :3
Jako minulej rok. Takže spoustu sexu, slashe, romantiky a takový další potřebný věci k pořádný kapitolovce - čtyři kapitoly, víc ani ťuk! Béhehé! A možná si příjde na svý i Jane, no jó, se mi chce napsat House/Wilson s názvem Portrét psychopata. Bude to cool, bude to vííí~, bude to úáááá! Ale co je hlavní ~ bude to SLASH! - Tak neasi >____<
A bůh ví, že se mi bude možná chtít napsat i něco pro Ayu - jó, tušíš správně, holka, BONUS k Christine? MUHAHAHAHA! >____< O___O ~boha jeho, jsem psychopat!

Your crazy L.

Popcorn - "Moje kamarádka je závislá na sex - mangách!"

2. prosince 2010 v 19:51 | LaňuleMoje kámoška je závislá na sex-mangách!

Klikejte na Celý Článek

TAK POZOR!

26. listopadu 2010 v 19:08 | Laňule
Lan zešílela!
A brzy se dozvíte proč.

Vuala!

29. října 2010 v 20:31 | Lanítkoo ^^
Rekonstrukce dokončena!
Héhé!
Menu podle mejch představ.

P.S.: Všimli jste si těch dlouhejch článků poslední dobou?

Hm... ?

28. října 2010 v 16:57 | Lanítkoo ^^
Se to nezdá, ale ono se tu něco děje.

Sladké vzpomínky na doby dávno minulé .. ˇˇ

29. srpna 2010 v 16:36 | Lanítkoo ^^
Smrky smrky, smrrk ..
Asi budu bulet, vážení. Tohle mi připomíná mé dětství. Je to písnička z anime filmu Princezna Mononoke, kterou jsem viděla ve svých šesti. Jak se mi ta píseň vryla do paměti.
Teď uvažte, jak je Mononoke krvavá a já se na to koukala v šesti. No není to na sociálku? Není :D Jsem za to vděčná :P
Duch lesa, Ashitaka, Mononoke, velká mluvící vlčice, mluvící kanec, .. jej, jak to rozvinulo mojí dětskou fantazii.
Nejvíc jsem měla ráda ty malé dušičky, co tak třášly hlavou, až to znělo jako cvrkot a když se do toho pusitly hromadně, .. jeje :D

♥ Kuroshitsuji ♥

15. března 2010 v 17:59 | Lanítkoo ^^
... !!!
.. .. !!!!!!!!!!!!!
Té nevyužité krásy!
Jak barbarské!Jak jen mohli .. bezcitní .. tak bezcitní .. tak neohleduplní k yaoifans ..
*neví,jestli tu mluví za všechny yaoifans,ale ..*
.. jak mohli?!
Sebastian.Tak krásný démon s uhrančivýma očima hnědé barvy .. tak neuvěřitleně krásný ..
Ciel Phantomhive .. přes svou chladnost neskutečně rozkošný ..
Jak jen mohli?!
Žádné yaoi .. bůů .. ˇˇ
Té nevyužité krásy .. ˇˇ .. jsou tak zlí .. tak barbarští .. bez kapky citu .. jak jen mohli?
Sebastian .. Ciel ..
.. mohli by .. ale nejsou ..
.. milenci .. ?!
Je třeba jen snít .. je mnoho možností .. a psát .. a kreslit ..
.. avšak v anime?Nelze ..
.. seriál skončil,desátá bije ,s údery hodin,klesá tvá šíje .. *
.. ale možná .. možná ..
.. možná bylo lepší,že nebyli spolu .. ale ..
.. naříkám znovu ..
.. té nevyužité krásy!
.. !!
... !!!!!!!!!

Ehm,pro utěšení mého žalu nad nevyužití té krásy,jsem hledala na youtube ..
.. a musím říct .. hehe ..
.. někteří ti autoři jsou vskutku zruční ^^ ♥
Zde přikládám video ..
.. doporučení MAXIMÁLNÍ! ♥

* Daniel Landa - Best of Landa - Králíček Azurit - první dvě věty ^^

Odpověď pro Lady Slashet:
Ano,vím že je pokračování ale bez Sebastiana a Ciela .. ˇˇ T.T Bůůů .. tak bezcitní .. a že jsme si přišly na své?No,představami asi .. xD Já jsem totiž u čtrnáctého dílu xD Takže bude shounen - ai? *w*

Takže .. krásný Nový rok,přátelé .. =)

1. ledna 2010 v 0:37 | Lan
Ach,ano ..
Je pár minut po půlnoci,no,spíše půl hodina a nějaké ty minuty a nyní ..
.. nyní již není rok 2009 ale 2010 ..
.. vypadá velice slibně.Desítka na jeho konci se mi líbí,i Ozzák předpovídal časy dobré,nikoli zlé,jelikož desítka je desítka .. a potom také dvanáctka ..
.. ale přesto se mi bude po roku 2009 stýskat.
Těch spousty zážitků,nová přátelství,školní aktivity,prázdniny .. byl nějaký jiný než rok 2008.Ale což ..
.. nebudu se ty zbytečně rozkecávat ..
.. vždyť jsem chtěla jen říct ..

Šťastný Nový rok,přátelé,eSBéčka,čtenáři ..

..užijte si jej,nebude již nikdy rok 2010 ..
.. takže spousty krásy,veselosti,krásných známek ..
.. výborných výkonů,spousty zdraví,málo nemocí,lásky,na tu nezapomeňme ..


Vaše Lan =)

Hodně štěstí k narozeninám,Aya Yay =)

18. listopadu 2009 v 20:24 | Lan
Sice pozdě ale přece xD
Ehm,ehm .. tak jsem si včera pročítala oznámení na blogu Sayuri a Aj - chan a narazila jsem na článek,ve kterém jsem zjistila,že ona nám dneska Aj - chan slaví.
Sice nevím kolikátý,ale to je jedno .. ne xD
Takže,jelikož by Lan hryzalo svědomí,že Aj - chan,věrné čtenářce její spatlaniny Dva + jedna a úžasnému eSBéčku nic nedá,tak se rozhodla ..
.. ona se rozhodla psát xD
No a teď je to všechno v loji,páč Lan - chan to svou povídkou dozajista naprosto pose*e,s prominutím,páč ona prostě psát neumí a neumí .. !
Jelikož Aj -chan se zmiňovala,že by byla ráda,kdyby jí někdo něco napsal a nejlépe SasuNaru .. xD

Noo .. takže nadešel čas pro slavnou povídku ..

Jo a ještě něco ..

Yaoi 18 +

Čtete dobře,yaoi,Lan napsala yaoi .. !Ale je to rpvní a poslední .. no možná .. xD
Tak už nelelkujte a čtěte xD

Byla jsem na svatbě ... xD

13. září 2009 v 19:51 | Lan
Och,ano,čtete dobře,byla jsem na svatbě a dokonce jako svěděk,jaká pocta =)
A kdo se vdával a koho že si to bral?Jane už není jen Jane,už je to Jane Hatake a tím šťastným se stal ...*chvilka napětí,počítejte do pěti,ať to má nějakou váhu ..no tak počítejte,neskazte mi radost!* KAKASHI HATAKE.
Oba manželé nyní prožívají krásnou hostinu,na které sedím po pravici nevěsty na straně stolu,hned vedle Naru-chan vedle které sedí její manžel Itachi.Ach jo,asi bych si měla najít chlapa,když i Lilirose už je pod Kibovým pantoflem a Jane taky .. neberte mi mého Deiíka!
Až skončí hostina,mohou se novomanželé nikým nerušeni věnovat sami sobě a to v ložnici kde je od té doby zakázán vstup =D
Ráno pak odjedou na svatební cestu do Francie,do Paříže a tam strávní dva týdny.Je to poukaz od kamaráda Naru-chan.
A můj svatební dar?Tato fotka:
Hehe,ikdyž jsem ji těhle obrázků udělala až moc xDD

Šťastnou cestu,Jane ať se vám s mým jako švagrem daří =D
 
 

Reklama